Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet Online Okey sohbet Reklam Reklam
okey oyna

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,299
218
63
www.ircforumlar.com

Grupo Chat - Chat Room & Private Chat PHP Script


,çok çeşitli özellikler içeren bir PHP Sohbet Odası ve Özel Sohbet Komut Dosyasıdır . Kullanıcı Katılımı, kullanıcıları elde tutmanın önemli bir yönüdür. Kullanıcılarınızın ilgisini çekerek, onların büyülendiğinden emin olursunuz ve web sitenize dikkat eder, böylece kullanıcı sadakatini korursunuz. Grupo Sohbet Odaları ile Web Sitenizin Kullanıcı Etkileşimini Artırın.

Grupo Chat, web sitenizde sohbet tartışmaları yapmak için en iyi yaklaşımı sağlayan çok dilli bir sohbet odası komut dosyasıdır. Grupo Chat, ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir. Kullanıcılarınızın en iyi çevrimiçi sohbet odalarını deneyimlemesi için duyarlı bir tasarıma sahiptir. Grupo Chat betiği, web siteniz için herhangi bir çevrimiçi yayın platformuna yerleştirilebilecek eksiksiz ve kullanımı kolay bir sohbet odası sunar. Grupo Chat, WordPress web sitenizi ve Grupo'yu bir değnek dalgasıyla bağlamak için WordPress Eklentisi sunar.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz var mı ?
Mümkün olan her şekilde yardımcı olmak için buradayız. Düşüncelerinizi duymak ve olabilecek tüm soruları yanıtlamak isteriz. Hello@baevox.com adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Grupo Sohbet Komut Dosyası Özellikleri​

Sınırsız Sohbet Odası Oluşturun, Bire Bir Sohbet, Çok Dilli, Özel Site ve Grup Rolleri Oluşturun, Görüntü Denetleme, API İstekleri, Rozetler Oluşturun, Ses çalar, Site Reklamları Yerleştirin, Push Bildirimleri, WordPress Entegrasyonu, Mobil Dostu, Küfür Filtresi, Açılış Sayfası, Duyarlı Web Tasarımı ve tonlarca başka özellik. Herhangi bir kodlama bilgisi olmadan kolayca kendi grup sohbeti web sitenizi başlatın. Eski grup sohbet odalarına veda edin, Grupo Chat sitenizde sohbet tartışmaları yapmanın yeni ve kolay bir yolunu sunar.
Kendi Kendine Barındırılan
Grupo Sohbet, Kendinden Barındırılan Sohbet Odası Komut Dosyasıdır. Kendi kendine barındırmanın ana yararı, web sitesi verileriniz üzerinde tam kontrole sahip olmanızdır. Kendi kendine barındırma, web siteniz üzerinde tam kontrol sağlar.
Kolay Kurulum
PHP Sohbet Komut Dosyamız, kolay Kurulum Programı ile entegre edilmiştir. Sadece veritabanı ayrıntılarınızı ve Satın Alma Kodunuzu sağlayın, kolay yükleyici gerisini sizin için halledecektir.
Gruplar/Odalar
Sınırsız grup veya sohbet odası oluşturun.
  1. Genel Grup
  2. Parola Korumalı Grup
  3. Gizli/Gizli Grup
  4. Ayrılamaz Grup
  5. Yalnızca Yöneticiler veya Moderatör Grup
Bire Bir Sohbet veya Özel Mesajlaşma
Kullanıcılarınız buna bayılacak çünkü Grupo Sohbet Komut Dosyası bire bir sohbet etmelerine izin veriyor. Kullanıcılar birbirleriyle konuşabildiğinde, ürün etkileşiminiz daha yüksek olur.
Karanlık Mod ve Işık Modu
Mod Değiştirici, Grupo'nun renk temasını beyazdan siyaha veya siyahtan beyaza değiştirmenize olanak tanır. Daha koyu tonlar, özellikle düşük ışıkta kullanıcının gözlerinin alması için daha rahatlatıcıdır ve daha parlak renkler kadar güç çekmez.
Friends Özelliği Friends
uzantısıyla, arkadaşlık istekleri gönderip kabul/reddeterek kullanıcıların arkadaş olmasına izin vererek sitenizdeki kullanıcı etkileşimini artırabilirsiniz.
Yakındaki Kişiler Özelliği
Bir web sitenizdeki kişilerin, kendi konumlarına göre belirli bir mesafedeki diğer kullanıcıları aramasına olanak tanır.
Fake Online Users
(Fake Online Users ) Grupo sitenizde çevrimiçi olarak sahte miktarda kullanıcı görüntülemenize olanak tanır. Bu seçenek, çevrimiçi olarak göstermek istediğiniz site kullanıcılarını seçmenize olanak tanır.
E-posta Doğrulayıcılar
Belirli alanlardaki e-posta adreslerini engelleme veya yalnızca belirli alanlardaki e-posta adreslerine izin verme seçeneği sunar. Tek kullanımlık, sahte e-posta adreslerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.
Dil Yöneticisi (Çoklu Dil Desteği)
Grupo, herhangi bir üçüncü taraf uzantısı yüklemenize gerek kalmadan kolayca çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Sitenizi en kolay şekilde birden çok dile çevirin.
Görüntü Denetleme
Kısmi Çıplaklık, Açık Çıplaklık, Silah, Alkol, Uyuşturucu, Saldırgan İşaretler, Grafik Şiddet ve Kan İçeren Resimleri Otomatik Kaldır.
WordPress Entegrasyonu
WordPress web sitenizi Grupo ile entegre etmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? Endişelenme! WordPress eklentimizle yanınızdayız. Web sitenizi ve Grupo'yu bir değnek dalgasıyla birbirine bağlayın
Aşamalı Web Uygulaması
Aşamalı Web Uygulamaları, doğrudan web üzerinden oluşturulan ve teslim edilen masaüstü ve mobil cihazlarda yüklenebilir, uygulamaya benzer bir deneyim sağlar. Aşamalı Web Uygulamaları (PWA'lar), normal web sayfaları veya web siteleri olan ancak kullanıcıya geleneksel uygulamalar veya yerel mobil uygulamalar gibi görünebilen web uygulamalarıdır. Uygulama türü, çoğu modern tarayıcının sunduğu özellikleri mobil deneyimin avantajlarıyla birleştirmeye çalışır.
Reklam Alanları
Reklam alanları, Grupo'ya reklam veya html içeriği yerleştirmenize yardımcı olur.
Çıkartmalar
Bu özellik, kullanıcıların sohbet ederken diğer anlık mesajlaşma uygulamaları gibi farklı çıkartmalar göndermesine olanak tanır. Grupo Panel üzerinden çıkartma ekleyebilir veya yönetebilirsiniz.
Sosyal Giriş
Sosyal Giriş, son kullanıcılar için tek oturum açmadır. Kullanıcı, Facebook, Twitter veya Google gibi bir sosyal ağ sağlayıcısından alınan mevcut giriş bilgilerini kullanarak, yeni bir hesap oluşturmak yerine bir Grupo Sohbetinde oturum açabilir. Bu, son kullanıcılar için kayıt ve oturum açma işlemlerini basitleştirir. Grupo Chat, 40'tan fazla sağlayıcı ile entegre edilmiştir.
Audio Player
Bu özellik, kullanıcılarınızın onlar için eklediğiniz radyoyu/çalma listesini dinlemeye başlamasına yardımcı olur. Radyo istasyonları eklemek için akış bağlantılarını eklemeniz yeterlidir.
Dil Yöneticisi (Çoklu Dil Desteği)
Grupo, herhangi bir üçüncü taraf uzantısı yüklemenize gerek kalmadan kolayca çok dilli bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Sitenizi en kolay şekilde birden çok dile çevirin.
RTL dillerini
destekler Grupo, RTL dillerini (Arapça, İbranice, Farsça, vb.) destekler ve çevrilmiş sürümlerde web sitenizin orijinal sürümüyle aynı düzeni ve HTML yapısını korur.
Kullanıcı Rolleri
Kullanıcı Rolü Yöneticisi, kullanıcı rollerini ve yeteneklerini kolayca değiştirmenize olanak tanır. Seçili role eklemek istediğiniz yeteneklerin onay kutularını açmanız ve değişikliklerinizi kaydetmek için "Güncelle" düğmesini tıklamanız yeterlidir.
Dosya Önizlemeleri
Görüntü dosyalarını ve videoları, dosyaları indirmenize gerek kalmadan doğrudan tarayıcınızda önizleyin ve ardından farklı bir uygulamada açın!
Bağlantı Önizlemeleri
Bağlantı önizlemeleri, URL getirilerek ve sayfanın başlık ve açıklama için meta etiketleri ve küçük resimler için resim etiketleri ayrıştırılarak oluşturulur.
Sesli Mesajlaşma
Bazen yazı yazamayacak kadar yorgun oluyoruz, o zaman yazılarımızı kaydederek sesli mesaj gönderebiliyoruz. Grupo, bireysel veya grup sohbetine sesli mesajlar göndermenize izin verir.
Otomatik Grup Katıl Gruba
Otomatik Katıl özelliği, yeni Grupo üyelerini seçtiğiniz Gruplara otomatik olarak katılmanıza olanak tanır.
Grubu
Sabitle Sabitlenmiş bir grup, Grup listesinin en üstünde kalmak için manuel olarak seçtiğiniz bir gruptur, yani başka gruplar eklemeye devam ettikçe listeden aşağı kaymaz.
Misafir Girişi Üye
olmayanların hesap kaydı olmadan giriş yapmalarına ve çevrimiçi sohbet odalarına katılmalarına izin verir.
Tenor GIF'leri Gönder
Grup veya bireysel konuşmalar için en iyi ve en popüler animasyonlu GIF'leri arayın ve paylaşın.
Dosya Depolama
Grupo sitesi kullanıcılarının dosya yüklemesine izin verir. Her dosya özel dizine kaydedilir, böylece her kullanıcı oturum açtıktan sonra kendi dosyalarını indirebilir/silebilir/paylaşabilir.
Flood Kontrolü
Bir sohbet kullanıcısı, grup sohbetinde veya özel mesajda aynı anda çok fazla mesaj gönderdiğinde, Flooding meydana gelir. Grupo, taşma meydana geldiğinde bir kullanıcıyı otomatik olarak yok sayan ve kullanıcıların sohbeti spam göndermesini engelleyen bir Taşma Kontrolü özelliğine sahiptir.
Küfür Filtresi Küfür filtresi
olarak da bilinen küfür filtresi, yönetici tarafından rahatsız edici olarak kabul edilen kelimeleri kaldırmak için metni değiştiren bir alt sistemdir.
Kullanıcı Olarak Oturum Aç
Yöneticilerin, verileri kontrol etmek için anında belirli bir kullanıcı olarak ön uca kolay erişmesini sağlar. Yönetici tek tıklamayla harici kullanıcı olarak oturum açar ve herhangi bir durumu hiç zaman kaybetmeden halleder.
IP Adreslerini Engelle
Can sıkıcı ziyaretçileriniz veya spam göndericileriniz varsa, bu kullanıcıların web sitenizin içeriğine erişmesini engellemeyi yararlı bulabilirsiniz. Kötü ziyaretçileri IP adresi veya IP adresi bloklarıyla engelleyebilirsiniz. Tek tek IP adreslerini engellemenin yanı sıra bir dizi IP adresini engellemeyi seçebilirsiniz.
Kullanıcı Profili
Kullanıcı Profili, özel alanlar kullanarak kullanıcıların profilini çıkarmanıza ve kullanıcı bilgilerini göstermenize olanak sağlayan bir bileşendir.
Grup Bilgileri
Bu, Grup Bilgileri Ekranında grubun bilgilerini ve özel alanlarını görmenizi sağlar.
Avatarlar
Grupo, 50'den fazla yerleşik avatarla birlikte gelir. Kullanıcılar istedikleri bir avatarı seçebilirler.
Tepkiler
Bu, Kullanıcıların kullanıcı mesajlarına tepki vermesini sağlar. Kullanıcı mesajlarına tepki verme fırsatı vererek web sitenizin kullanıcılarıyla etkileşime girmesine izin verin.
Kullanıcıdan bahsedenler
Kullanıcıdan bahsedenler, diğer kullanıcıları mesajlarınıza dahil etmenin ve onların bahsettiğinizden haberdar olmalarını sağlamanın harika bir yoludur. Bahsetmeler, "@" sembolünü ve ardından birinin kullanıcı adını kullandığınız Twitter'da nasıl çalıştıklarına benzer şekilde çalışır.
Toplu Dosya Yüklemeleri
Kullanıcıların aynı anda birden fazla dosyaya erişmesini sağlar.
Konuşmaları Dışa Aktar
Kullanıcılar, Sohbeti Dışa Aktar seçeneği aracılığıyla belirli bir konuşmayı kolayca dışa aktarabilir
Grup Daveti
Kullanıcılar, e-posta adreslerini veya kullanıcı adlarını kullanarak kişileri gruplara katılmaya davet edebilir.
YouTube, Dailymotion, Vimeo videolarını
oynat Kullanıcıların sohbet ekranında YouTube, Dailymotion, Vimeo videolarını oynatmasına izin verin
Kullanıcı tarafından yüklenen dosyalara doğrudan erişimi engelle
Grupo, Google'ın, diğer arama motorlarının ve istenmeyen kullanıcıların kullanıcı dosyalarını dizine eklemesini ve çalmasını engellemenin yanı sıra, kullanıcının yüklediği php dosyalarının yürütülmesine karşı korur.
Yazma Göstergesi
Biri size yazarken, Yazma Göstergesi görünecektir. Kullanıcılarınızın, birisinin bir görüşmede yanıt yazdığını görmesine olanak tanır.
Kullanıcı Kayıtlarını Önleyin Kullanıcı Kayıtları
Grupo'da ve herhangi bir kaynak kodunu değiştirmeden kolayca devre dışı bırakılabilir.
Emoji Seçici
Kullanıcılar mesajlarına emoji ekleyebilir. 2.000'den fazla emoji ekleyin.
Gravatarlar
Gravatar, Global Olarak Tanınan Avatar anlamına gelir. Milyonlarca insan ve web sitesi bunları kullandığı için dünya çapında tanınmaktadır. WordPress gibi çoğu popüler uygulama, Gravatar için yerleşik desteğe sahiptir. Grupo Gravatar'ı destekler, kullanıcıları Global Olarak Tanınan Avatar'ı Gravatar sunucularından çeker.
Özel Alanlar (Grup/Profil)
Özel profil veya grup alanları oluşturabilirsiniz.
  1. Kısa metin
  2. Uzun Metin
  3. Tarih Alanı
  4. Sayı Alanı
  5. Açılır Alan
Kullanıcı Hesaplarını Yasaklama
Yöneticilerin kullanıcı hesaplarını engellemesine izin verir ve kullanıcıların sohbet odasına veya web sitesine erişmesini engeller.
Uzun Çağırma
Normal yoklamada olduğu gibi, belirli bir istemci için yeni veriler elde edilene kadar bu işlemi her müşteri için birden çok kez tekrarlamak yerine, Uzun yoklama, sunucunun bir istemci bağlantısını mümkün olduğunca uzun süre açık tutmayı seçtiği bir tekniktir. yalnızca veriler kullanılabilir hale geldikten veya zaman aşımı eşiğine ulaşıldıktan sonra bir yanıt. Yanıtı aldıktan sonra müşteri hemen bir sonraki isteği gönderir.
Önbellek Sistemi
Önbellek Sistemi, statik dosyalar oluşturur ve bunları sunucu diskinde saklar. Web sunucusu statik dosyayı teslim edecek ve kaynak yoğun arka uç işlemlerinden kaçınacaktır.
Kullanıcı Cihaz Günlükleri
Kullanıcı Cihaz Günlüğü, oturum açma olayında kullanıcıların IP adresi ve cihaz bilgilerini tabloya kaydeden basit bir modüldür.
Alıntılanan Yanıtlar
Bir sohbete dalmak ve günün erken saatlerinde herhangi bir bağlam olmaksızın gönderilen bir mesajı yanıtlamak yerine, alıntılanan bir yanıt, neden bahsettiğinizi netleştirir. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu kesinlikle bir grup konuşmasında işe yarayacaktır.
Kolay Özelleştirici
Düzeni kolayca özelleştirmenizi sağlar. Tek tip bir görünüm ve his için site çapında bir merkezi renk paletini yönetmenizi sağlar.
Alıntı Uzunluğunu Sınırla (Devamını Oku)
Bir mesaj alıntısındaki maksimum karakter sayısını filtreler. Varsayılan uzunluk 300 Karakterdir. Varsayılan alıntı uzunluğunu değiştirmek istiyorsanız bu filtreyi kullanın.
Duyarlı Web tasarımı
Duyarlı web tasarımı (RWD), Grupo'nun çeşitli cihazlarda ve pencere veya ekran boyutlarında iyi görüntülenmesini sağlayan bir web tasarımı yaklaşımıdır.
Menü Öğeleri Ekleme
Grupo yönetici alanınızdaki kullanımı kolay bir arayüzden menü öğelerini kolayca ekleyebilir veya yönetebilirsiniz.
Özelleştirici
Grupo'yu (arka plan, metin rengi, yazı tipi boyutu) doğrudan Grupo Özelleştirici'den kolayca özelleştirmenizi sağlar.
Okundu bilgisi
Okundu bilgisi, göndericinin mesajın alıcı tarafından okunup okunmadığını anlama veya anlama yöntemidir.
Üstbilgiler ve Altbilgiler
Grupo site üstbilginize ve altbilginize Google Analytics, özel CSS, Facebook Piksel ve daha fazlası gibi kodlar eklemenizi sağlar. Herhangi bir çekirdek dosyayı düzenlemeye gerek yok.
Dilekçeler/Spam raporlama
Dilekçeler, kullanıcılar tarafından spam veya kötüye kullanım olduğuna inandıkları iletilere/gruplara karşı yapılan bildirimlerdir.
Profil Devre Dışı Bırakma
Kullanıcılar hesaplarını geçici olarak devre dışı bırakabilir ve istedikleri zaman geri gelmeyi seçebilirler.
Oturum Açma Denemelerini
Sınırla Oturum açarken yeniden deneme denemelerinin sayısını sınırlayın (her IP için). Bu, sitenizi kaba kuvvet saldırılarından korur.
Rol Rengi
Rol Rengi, her Site Rolü için özel bir renk belirlemenizi sağlar.
Kutulu veya Tam Genişlik Düzeni Grupo'da
2 düzen türü vardır, Kutulu ve Tam Genişlik Düzeni. Grupo Customizer ile bu düzenler arasında geçiş yapabilirsiniz.
Karakter Sınırı
Yönetici, kullanıcıların gönderebileceği minimum veya maksimum metin mesajı uzunluğunu ayarlayabilir.
Grupo Cron İşleri
Grupo Cron İşleri, Grupo'nun çekirdeğinde zamana dayalı görevler oluşturmanıza olanak tanır, mesajları otomatik silme, kullanıcıları otomatik silme vb. gibi özellikler içerir.
Sürükle ve Bırak Dosya
Yüklemesi Kullanıcıların geleneksel dosya girişinin yanı sıra sürükle ve bırak dosya yüklemesine izin verme.
Özel Arka Plan
Kullanıcılarınızın sayfaları için kendi özel arka plan resimlerini ayarlamasına olanak tanır. Yeni bir resim yüklemelerine izin verir ve onu arka plan resmi olarak ayarlar.
Üye Olmayanları Grup Sohbetine Davet Edin
Kullanıcılar, site dışı üyeleri e-posta adreslerini kullanarak gruplara katılmaya davet edebilir.
Gönderi URL'lerini Engelle
Kullanıcıların URL'leri paylaşmasını engelleyebilirsiniz.
Grup Bağlantılarını kullanarak
davet edin Kullanıcılar, kendileriyle özel bir bağlantı paylaşarak başkalarını gruplarına davet edebilir.
Ekran Görüntüleri Gönder
Kullanıcılar ekran görüntülerinizi başkalarıyla kolayca paylaşabilir. PRINT SCREEN'e basmak, tüm ekranınızın bir görüntüsünü yakalar ve bunu bilgisayarınızın belleğindeki Panoya kopyalar. Ardından, ekran görüntülerinizi bir konuşmada diğer kişilerle paylaşabilirsiniz (CTRL+V).
Dilleri gizle
Yöneticiler dilleri gizleyebilir. Dillere gidin ve gizlemek istediğiniz dili seçin.
Uyarılar veya Bildirimler
Uyarılar, sistem kullanıcıyı bir durum veya başka bir olay hakkında bilgilendirmek istediğinde kullanılır.
Yükleme başına Kayıt Sınırı
Yöneticiler, yükleme listesi veya mesajlarda döndürülecek kayıt sayısını belirleyebilir.
Sonsuz Kaydırma
Sonsuz kaydırma, kullanıcı sayfayı aşağı kaydırdıkça içeriği sürekli olarak yükleyen ve sayfalama ihtiyacını ortadan kaldıran bir web tasarım tekniğidir.
Özel CSS
Özel CSS, Web sitenize herhangi bir sorun yaşamadan herhangi bir Özel CSS kodu eklemenize izin veren Özelleştirici'nin bir parçasıdır.
Grup Sohbetini
Göm Sadece birkaç satır kodla sohbetinizi veya grubunuzu bir iframe aracılığıyla web sitenize veya blogunuza yerleştirin.
Grupo Booster
Booster'ımız, Önbellek, CSS, JavaScript vb. kullanarak Grupo performansınızı hızlandırır.
Resimleri otomatik döndürme
Bazı fotoğrafların neden bazı programlarda doğru göründüğünü, ancak diğerlerinde yan veya baş aşağı göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Bu özellik, Oryantasyon etiketli Exif verilerini okur ve görüntüyü otomatik olarak uygun yöne döndürür
E-posta Doğrulama
Bu özellik, kayıt sırasında bir kullanıcının e-postasına doğrulama bağlantısını göndererek kullanıcının e-posta adresini doğrular.
Profil Kapak Fotoğrafı
Kullanıcılar, profil kapakları olarak bir resim ayarlayabilir. Kapak fotoğrafı, profilinizin üst kısmında, profil resminizin hemen üzerinde bulunan daha büyük fotoğraftır.
Grup Kapak Fotoğrafı
Yöneticileri, grup kapağı olarak bir resim ayarlayabilir. Kapak fotoğrafı, Grup bilgilerinin üst kısmında, grup resminin hemen üzerindeki büyük fotoğraftır.
Çoklu Saat dilimleri
Kullanıcılar, kendi kullanıcı hesapları için kendi saat dilimlerini ayarlayabilir ve Grupo'da yerel saat dilimlerinin görüntülenmesini sağlayabilir.
Oturum Açma Oturumu Ömür Boyu
Yönetici, oturum açma oturumu verilerinin çöp olarak görüleceği ve potansiyel olarak temizleneceği gün sayısını belirleyebilir.
Otomatik Saat Dilimi Algılama
Kullanıcı saat dilimini otomatik olarak algılar ve ayarlar.
Çoklu Bildirim Sesi
10+ Bildirim Sesi İçerir. Kullanıcılar istedikleri bildirim sesini ayarlayabilir.
Başlık Çubuğunda Uyarı (Yeni Mesaj)
Kullanıcıya yeni bir mesaj aldığını bildirmek için başlık çubuğuna yanıp sönen bir başlık koyar.
CAPTCHA
CAPTCHA, web sitenizi kötüye kullanım ve kaba kuvvet saldırılarına karşı korumaya yardımcı olan bir insan doğrulama sistemleri sağlayıcısıdır.
Google Analytics
Google Analytics Kimliğinizi sağlamanız yeterlidir; Grupo, Google Analytics İzleme Kodunuzu otomatik olarak oluşturacak ve sitenize ekleyecektir.
Yazı Tipi Seçici
Ondan fazla yerleşik yazı tipi arasından istediğiniz bir yazı tipini ayarlayabilirsiniz.
Karşılama Ekranı
Karşılama ekranı görüntüsünü ve metnini kendi marka bilinci oluşturma gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz
Özel Sayfalar
Kendi Özel Sayfalarınızı oluşturabilirsiniz
Çevrimdışı
Olun Kullanıcılar Grupo'ya giriş yapmak isterlerse ve başkalarının sizi görüp sohbet etmeye çalışacağından endişe etmezlerse, "çevrimiçi durumlarını" kolayca değiştirerek çevrimdışı görünmelerini sağlayabilirler.
GDPR Çerez İzni
AB GDPR/Çerez Yasası düzenlemelerine göre GDPR Çerez İzni almanın basit bir yolu ve ziyaretçilerin sitenin çerez kullandığını bilmesini sağlar.
Çoklu Oturum Açma
Kullanıcıların web sitenizde birden çok cihazda güvenli bir şekilde oturum açmasını sağlar.
24 ve 12 Saatlik Saat Biçimi
Yöneticiler, saat biçimini 12 saatten 24 saat biçimine değiştirebilir ve bunun tersi de geçerlidir.
& Daha birçok özellik ve Gelecek
PHP tabanlı Sohbet Odası Komut Dosyamız, web sitenize 400'den fazla özellik ve daha fazlasını içeren sınırsız sohbet odası sağlayabilir. Grupo Chat komut dosyası, bilgisayar korsanlarını ve spam göndericileri geçmişte bırakan güvenlik özellikleriyle donatılmıştır. Bu grup sohbet komut dosyasını çalıştırmak için Flash, Java veya diğer tarayıcı eklentilerine gerek yoktur.
Grupo sohbet odasındaki seçenekler ve özellikler tercihinize göre ayarlanabilir. Grupo Chat, ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir. Kullanıcılarınızın en iyi çevrimiçi grup sohbetini deneyimlemesi için duyarlı bir tasarıma sahiptir. Günümüzde İşletmeler müşterileri, müşterileri ve diğer ofisleri ile bağlantı kurmak için sohbet odalarını kullanıyor. İşletmeler, ziyaretçilerle hızlı bir şekilde etkileşim kurmak için kurumsal sohbet odalarını kullanabilir veya web sitelerine sohbet odaları yerleştirebilir. Artık ziyaretçileriniz genel ve özel sohbet odaları aracılığıyla tartışabilecektir.

63ft46c.png

 

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst