Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Reklam
okey oyna

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,298
218
63
www.ircforumlar.com
Merhaba IF Kullanıcıları,

Yönetim olarak bir karar aldık ve "illegal" olayını bir nebzede olsa azaltmak adına, bu kategori üzerinden tanıtılan web tasarım, yazılım(module), mirc bot yada aklınıza gelecek herhangi bir şey, tanıtılan ürünün konu içerisinde size ait olduğunu ispat ederek(yazılım süresince kullanılan dökümanlar) konuyu açtığınızda ve onaylandıktan sonra, üzerinize tescil edilir ve herhangi bir copy/çalınma söz konusu olduğunda tespit edilen kişi IF ile ilişkisi koparılır ve foruma girişi yasaklanır..


Saygılarımızla IF Yönetimi.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst