Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet okey zamanı sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,296
218
63
www.ircforumlar.com
FTP programı aracılığıyla dosyaları ftpye attığımızı varsayarak kuruluma geçmek istiyorum.

(Ben dosyaları atmak için beklemektense otomatik hosta en son sürüm smf dosyalarını indiren Webinstall.php dosyasını kullandım.Sizede öneririm.)

Forumumuzun ismini ve URL sini girdikten sonra Hostumuzun paneline girerek bir Veritabanı, Veritabanı Kullanıcısı oluşturup bütün hakları veriyoruz...

Daha sonra yine smf kurulum ekranına dönüyoruz ve alt kısma geçtiğimizde bize veritabanı bilgilerimizi soruyor..

Eğer bilgilerimiz doğruysa bizden forum admin kullanıcısı oluşturmak için gerekli bilgileri isteyecektir.

Daha sonra kurulumun başarılı olduğunu söyleyen ve bizden FTPde (Varsa webinstall.php) ile birlikte install.php'yi silmemizi isteyecektir.Ftp programımıza dönüp bu dosyaları güvenlik için silerek kurulumu tamamlıyoruz
s8.gif

Ve işte forumumuz;

Gerekli Dosyalar için Download adresleri;