Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet Online Okey Reklam Reklam
okey oyna

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,301
218
63
www.ircforumlar.com

HiSuite

HiSuite, Huawei tarafından Android işletim sistemli akıllı telefonlar için geliştirilmiştir. Huawei marka akıllı telefona sahip olan birçok kullanıcı, telefonunu tabiri caizse bilgisayarı üzerinden kontrol edebilir.

Android yazılım yükleme, güncelleme ve yükseltme
Android Yedekleme
Sistem Kurtarma

Odin3

Odin3, Android işletim sistemli telefonunuzun yazılımını güncellemek, ROM yüklemek için kullanabileceğiniz son derece basit bir programdır. Bu program, karmaşık yapısı olan diğer programlara kıyasla sade bir yapıya sahiptir.

Sony Xperia Companion

Sony Xperia Companion, akıllı telefondaki verileri bilgisayara yedeklemek, yeni yazılım güncellemelerini indirip yüklemek, çeşitli sorunları çözüme kavuşturmak için kullanılabilecek ücretsiz bir programdır.

Sony Xperia Flash Tool

Sony tarafından Xperia kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Android telefon yazılım yükleme programı Sony Flash Tool'un Sony Xperia Companion'dan en önemli farkı, cihazınıza dilediğiniz yazılımı yüklemenize olanak tanımasıdır. Flash Tool ile ROM indirme ve yükleme, ROM atma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

LG Mobile Support Tool

LG mobil cihaz sahiplerine yönelik bir program olan LG Mobile Support Tool programı da cihazı yönetmede büyük kolaylık sunuyor. Diğer programlarla yapabileceğiniz işlemleri bu programla da yapabilirsiniz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8