Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet Online Okey sohbet Reklam Reklam
okey oyna

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,299
218
63
www.ircforumlar.com
Kampanya konusu açacak firmaların öncelikli olarak bu konuyu okuyup aşağıda belirtilen kurallara uymasını rica ederiz:

1-
Kampanya konusu açacak firmanın aktif bir web sitesinin olması zorunludur.Web sitesi aktif olmayan firma ve/veya şahısların kampanya konusu açması yasaktır.Bu konular direk olarak silinecek, kullanıcıya kural ihlalinin tekrarına göre ceza-i işlem uygulanacaktır.

2- Kampanya konularının başlıklarında firma ismi belirtilmesi zorunludur.Alakasız, dikkat çekmek amaçlı açılan ( hosting arayanlar buraya, bedavadan biraz pahalı vb. ) başlıklara sahip konular kilitlenip geri dönüşüm kutusuna taşınacaktır.

3- Açılan kampanyalarda sınırlı süre ve/veya stok belirtilmesi zorunludur.Aksi halde konu kilitlenecektir.

4- Konulara güncelleme amaçlı mesaj atabilmeniz için son mesajınızın üstünden asgari 5 gün geçmesi gerekmektedir.Ayrıca fake nicklerle bu işlemi yapmanız da kural dışıdır.Bu durumda konu veya konularınız kilitlenecek hakkınızda ceza-i işlem uygulanacaktır.

5- Her bir firma aynı anda azami 4 kampanya konusu bulundurabilir.Fazlasını açması durumunda en eski tarihli konu veya konuları kilitlenip Biten kampanyalar - IRCForumlar.CoM - IRC Sunucu sahipleri ve kullanıcıları buluşma noktası bölümüne taşınacaktır.

6- Kampanyalarda size hayırlı satışlar dileyen, övgü mesajı vb. gönderen kullanıcılara cevap yazmak yerine teşekkür butonunu kullanınız.

7- Sponsor hosting arayan kullanıcılarımız Hosting Sponsor - IRCForumlar.CoM - IRC Sunucu sahipleri ve kullanıcıları buluşma noktası bölümüne, sponsorluk veren firmalar ise Sponsorluklar - IRCForumlar.CoM - IRC Sunucu sahipleri ve kullanıcıları buluşma noktası bölümüne konularını açmaları gerekmektedir.

8- Konularda anket açmak yasaktır.Bu tür anketleri kendi siteniz üzerinde açabilirsiniz.

9- Açılan Kampanya konularının içerisinde iletişim bilgileri ve yanı sıra YS Belge numarası ile YS Belge numarasının sahiplik bilgileri yer almalıdır.YS Belge numarasına ait bilgiler soruşturulduğunda başka web sitesinin görülmesi halinde (güncelleme yaptıysanız konu açmak için TİB'in güncellemesini beklemelisiniz) konu direk olarak silinecektir.

10- 25.06.2012 tarihinden itibaren Ys Belgesiz satış yapan kişi veya firmaların (onayda,beklemede olanlar dahil) YS Belgesiz Satış - IRCForumlar.CoM - IRC Sunucu sahipleri ve kullanıcıları buluşma noktası bölümüne kampanya konularını açmaları gerekmektedir.Kurallara riayet etmeyen kullanıcılar hakkında genel forum kuralları doğrultusunda ceza-i işlem uygulanacaktır.
 

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst