Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Sevgiliye En Güzel, Romantik, Anlamlı, Kısa ve Uzun Aşk Sözleri İle Aşk Mesajları Gönderin

Root

Forum Sahibi
Yönetici
1 Şub 2022
1,295
217
63
www.ircforumlar.com

Sevgiliye, eşe, flörte, hoşlanılan kişiye aşkını izah etmek isteyenler zaman zaman şiirlere, özlü sözlere başvurmayı tercih eder. Çünkü bazı hisleri kelimelere dökmek hayli zordur. Güzel aşk sözleri ve mesajları yazabilmek bir yetenek gerektirir. Bu yetenek edebi yönü gelişmiş, kalemi güçlü kimselerde vardır. Bu sebeple anlamlı ve en güzel aşk sözleri şairlerin kaleminden çıkar. Hazır romantik aşk sözleri araştıranlar için detaylar haberimizde. İşte 2022 yılının en beğenilen uzun, kısa, duygusal, resimli ve romantik aşk sözleri ve mesajları!​

Seni hayatımın sonuna kadar beklerim aşkım. Yeter ki beni bırakma, sensiz bırakma beni…

Sensiz bir hayat, ellerini tutmadan geçen bir ömür, gülen yüzünü göremediğim bir bahar... Her anım seninle, sen olmasaydın eksik olurdum, yok olurdum. Gözlerin hep bana baksın, ellerin hep benim ellerimi tutsun seni çok ama çok seviyorum! İyi ki varsın iyi ki benimlesin.

Duygusal Ve Romantik Aşk Sözleri

Seni severken haddimi aşmak istiyorum. Öylesine sonsuz, öylesine soluksuz, nefesimi keser gibi…

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim… Seni seviyorum. İyi ki varsın, iyi ki yanımdasın.

Issız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Hayatımda değer verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın.
Güller hep ellerinde açsın; ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun; ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun, ama beni asla unutturmasın.

Kısa Ve Uzun Aşk Sözleri

Mevlana'ya sormuşlar "sevgili" nasıl olmalı diye. Sevilecek biri olmadığı zamanlarda bile seni sevmeli. Sarılacak biri olmadığı zamanlarda bile sana sarılmalı, dayanılmaz olduğun zamanlarda bile sana dayanmalı.

Seni gördüğüm ilk gün, kaderimin en güzel bölümü olduğunu anladım.
Güneş altında söylenmedik söz yokmuş bu yüzden geceleri söylüyorum seni sevdiğimi.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8