Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Android 13 Beta 3 çıktı

RoSeLLa

Yeni Üye
18 Mar 2022
57
58
18
Google, beta kullanıcıları için bugün yeni bir güncelleme sundu. Sürümler arasında en stabili olan Android 13 Beta 3 çıktı.
Google, her yeni güncellemeyle birlikte ‘e yeni özellikler kazandırmaya devam ediyor. Bugün de birçok yeniliği beraberinde getiren Android 13 Beta 3 çıktı. Önceki sürümlerden farklı olarak burada kararlı ve stabil çalışmanın ön planda tutulduğu belirtildi. Peki başka hangi özellikleri getiriyor?

Android 13 Beta 3 çıktı: Artık daha stabil!​

Bugün itibariyle Android 13 Beta 3 yayınlandı. Google tarafından yapılan açıklamaya göre beta 1, beta 2 ve beta 2.1 sürümlerine kıyasla burada yenilik anlamında fazla bir şey görmeyeceğiz. Fakat seleflerinde yaşanan bir çok problem çözüldüğü için beta kullanıcılarının mutlaka indirmeleri tavsiye ediliyor.

android-13-beta-3-cikti-2.jpg

Genellikle Google’ın kararlı sürüm olarak paylaştığı güncellemeler, nihai sürüme en yakın versiyonu oluyor. Yani bugün yapılan paylaşım, aslında akıllı telefonlarımıza göreceğimiz Android 13 işletim sistemiyle oldukça benzer olacak.

Xiaomi, güncelleme çalışmalarına son hız devam ediyor. Şirket, son olarak iki modeli için daha Android 12 güncellemesi yayınladı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8