Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

Anneler Günü Sözleri

RoSeLLa

Yeni Üye
18 Mar 2022
57
58
18
  • Allah seni başımızdan, yanımızdan, solumuzdan eksik etmesin annem... Anneler Günü'n kutlu olsun.
  • Eline doğdum, kucağında uyudum. Kokunla büyüdüm, gülüşünle uçtum... İyi ki benim annemsin. Anneler Günü'n kutlu olsun ANNEM...
800

• Yuvamızın neşesi, evimizin meleği, soframızın şekeri... İYİ Kİ VARSIN ANNEMİZ!
  • Bir kez daha anladım ANNE... Sensiz her bir gün bana dar bu dünya... Melektin zaten, melek oldun. Toprağın bol; ANNELER GÜNÜ'N KUTLU OLSUN...
ANNELER GÜNÜ'NDE NE HEDİYE ALINIR? ANNELER GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ

• Anneler Günü'nde annesini mutlu etmek isteyenlere hediye sürpriz tavsiyeleri:
  • Annenize erkenden kalkıp güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.
  • Annenizi önceden rezervasyon yaptırdığınız bir mekanda güzel bir kahvaltıya götürebilirsiniz.
  • Annenize kolye, yüzük, bileklik ya da şık bir küpe alabilirsiniz.
  • Annenize şık bir bluz ya da fular/şal alabilirsiniz.
  • Annenize, sevdiği çiçeği hediye edebilirsiniz.
  • Annenizle olan fotoğraflarınızı çerçeveye koyup evi bu fotoğraflarla süsleyebilirsiniz.
  • Annenizin hayatını kolaylaştıracak ve ona yardımcı olacak bir mutfak eşyası ya da ev içinde kullanacağı bir malzeme alabilirsiniz.
  • Annenize masaj paketi ya da masaj aleti satın alabilirsiniz.
  • Annenize cilt bakımı seansı ya da özel bir kuaför randevusu alabilirsiniz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8