Neler yeni

IRCForumları - IRC ve mIRC Yardım ve Destek Platformu - İRCforumlari

Duyuru; 📢

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde Sitelerinizin Tanıtımını Yaparak sitenizi yükselte bilirsiniz.İRCForumları Ailesi İyi Forumlar Diler.!

PM Kuralları; 📢

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikle cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk; 📢

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Sosyal Medya Paketleri sohbet sohbet Reklam Reklam Reklam Sohbet Zamanı Reklam Reklam

~KAYBETMEK~

Yazar Suat Özge

Yeni Üye
17 Şub 2022
12
4
3
~KAYBETMEK...~

Zenginliğiyle ünlü bir adam lüks bir mağazaya girip kıyafet reyonunun onunde dolasmaya başlar.Cesit cesit elbiselere bakip denerken elindeki para dolu cantasinida kıyafetlerin arasinda unutuverir.Tam beğendiği kiyafetleri kasaya götürüp ödeme yapacağı sırada ,cüzdanını çıkardığında gelir aklına çantası.

İçindeki korkuyla biranda öyle bir hale bürünür ki,adeta canavarlaşır.Zira çantasının çalındığından şüphelenmektedir.Tezgahtarlar,temizlik görevlileri,müdür dahil herkesi sıraya dizer ve bağırıp çağırarak tehdit etmeye başlar.Hırsızlıkla suçlamaktadır herkesi.Ya çantası gelecektir yada hepsini polise vermekle tehdit eder.Davacı olacağınıda belirtir.

Tabi tum bunları yaparkende çalışanların tümünü karalayacak ağza alınmayacak onca laf söylemiştir.Herkes işlemediği bir suc yüzünden de olsa adamın tehditlerinden okadar korkmusturki.Zengin olması ,ünlü biri olması tum bu yaygarayı yapmasına elbette haklı bir sebep değilken adam işi iyice abartıp tüm çalışanların dolaplarına dahi bakar...

Yarım saat sonra mağaza çalışanlarından genç bir çocuk elindeki çantayla elbise reyonu tarafından çıkagelir koşarak.Zengin adama çantasını uzatarak,
-"Iki şey kaybetmiştiniz birini bulduk efendim der."Adam çantasını bulmanın sevinciyle gülerek sorar.
-"Sadece çantam kayıptı.Bulamadığınız başka neyim olabilirki?"Adamın yaptığı onca rezilligi umursamaz sırıtmasını biranda buz kestirecek cevabı verir o anda genç adam.
-"İnsanlıgınızı kaybettiniz... İnsanlığınızı... "

#Yazar #Suat #Özge

toxd09s.jpg

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8